Kara Para Aşk 2. Bölüm İzle

Çarşamba, 19 Mart 2014, 14:42 | Bölümler | 0 Comment | Read 2756 Times
by kara

Kara Para Aşk 2. Bölüm İzle ile karşınızdayız. Atv ekranlarında bu akşam yayınlanacak olan Kara Para Aşk 2. Bölüm’ü bu sayfadan canlı olarak izleyebilirsiniz.

Arkadaşlar, sevgili fanlar nihayet beklediğimiz gün geldi ve bu akşam Kara Para Aşk 2. Bölüm yayınlanacak. BU bölümde yine heyecan ve adrenalin dop dolu olacak. Bildiğiniz gibi geçen haftaki bölümde Tayyar’ın adamları Elif’in kardeşini rehin almış ve Elif’ten bir an önce Elmasları bulup getirmesini aksi halde kardeşini öldürmekle tehdit etmişlerdi. Bu hafta ise Tayyar adamlarını yeniden gizlice Elif’in üstüne saldı ve hemen elmasları bulması gerektiğini aynı zamanda yaptığı hiç bir işten Ömer’i haberdar etmemesi gerektiğini söyledi.

Ömer ise Elif’in birilerinden korktuğu için kendisinden uzaklaştığını ve bu korku sonucu bazı bilgileri yine kendisinden sakladığını fark etti. Bunun üzerine asış çalıştığı yer olan Van’a gitmekten vazgeçen Ömer, Elif’i gizliden gizliye takip etmeye ve olan biteni öğrenmeye çalışır. Niyeti bu işin aslı astarını öğrenmektir. Elif’i takip ettiği bir sırada Elif’in Ömer’in nişanlısı Sibel’in evine gittiğini ve odasında gizli araştırmalara yaparak bazı bilgilere ulaştığını fark eder.

Anlayacağınız arkadaşlar. Kara Para Aşk 2. Bölüm gerçekten çok harika ve müthiş geçecek. Akşam izlemeyi unutmayalım lütfen.

Kara Para Aşk 2. Bölüm İzle

Kara Para Aşk 2. Bölüm İzle

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Bir önceki yazımız olan Kara Para Aşk 1. Bölüm izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a reply