Kara Para Aşk 3.Bölüm İZLE

Çarşamba, 26 Mart 2014, 16:04 | Bölümler | 0 Comment | Read 5173 Times
by kara

Kara Para Aşk 3.Bölüm İZLE sayfamızla sizlerleyiz. Bu sayfadan bu akşam yayınlanan son bölüm olan Kara Para Aşk 3.Bölüm’ü izleyebilirsiniz.

Sevgili Kara Para Aşk Dizisi fanları ve sitemiz takipçileri, bir hafta nihayet geçti ve bu akşam 3.bölüm yayınlanacak. 3.Bölüm’de neler olacak neler. Aksiyon ve esrarengiz olaylar hepsi bir arada.  Bu haftaki bölümde öncelikle Zerrin kızı Nilüfer’e bir türlü ulaşamayınca saf gibi gider Tayyar’ın yanına. Tayyar’ın ona yardımcı olacağını düşünmektedir. Tüm bu olayları onun planladığından haberi yoktur tabiki. Tayyar ise onun telaşlı halini sakinleştirir ve akşam yemeğine davet eder. Yemeğe ise sevgilisi Pınarda katılır. Yemekte iken Zerrin’in damadı da gelir. Damat ve Pınar yemekte bir birlerini görünce şok olurlar çünkü gizli ilişkileri vardır.

Öte yandan Elif ise Roma’ya gider. Uçakta Ömer ile karşılaşır. Ömer’e çaktırmadan kara paraları aklamak zorundadır. Hem Ömer’i atlatıp hemde polisleri atlatıp kendisine verilen paraları yerine ulaştırmak ister. Tek amacı ise görevini yerine getirip tutsak olan kardeşi Nilüfer’i kurtarmaktır. Ömer ise onun kendisinden bir şeyler sakladığını anlar. Sonunda kardeşi Nilüfer’in tutsak edildiğini anlar. Hemen Elif’e yardımcı olmak istediğini anlatır ama Elif yine onu reddeder.

Artık işler iyiden iyiye karışmıştır. Elif kendisine verilen görevi yapsa bile Osman’ın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir. Ömer ise bu durumu anlar ama ona bir türlü açıklayamaz. Daha doğrusu açıklar ama Elif onu bir türlü anlamak istemez. Bakalım bu haftaki Kara Para Aşk 3.Bölüm’de neler olacak.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kara Para Aşk 3.Bölüm İZLE

Kara Para Aşk 3.Bölüm İZLE

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Kara Para Aşk 3.Bölüm İZLE, 10.0 out of 10 based on 6 ratings

Bir önceki yazımız olan Kara Para Aşk 2. Bölüm İzle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a reply