Kara Para Aşk 4.Bölüm İZLE

Çarşamba, 2 Nisan 2014, 11:46 | Bölümler | 1 Yorum | Read 4581 Times
by kara

Kara Para Aşk 4.Bölüm İZLE ile karşınızdayız. Kara Para Aşk 4.Bölüm’ü bu sayfadan canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Arkadaşlar bu akşam Atv’de 4.Bölüm’ü izleyeceğiz. Peki bu akşam yeni bölümde yani son bölümde neler olacak. Acaba Elif babasının yerine mi geçti? Her şeyi öğrendiğini düşünen Ömer bildiklerini Elif’e anlatınca Elif’in tepkisi ne olacak. Elif korktuğu adamların aslında Tayyar’ın adamları olduğunu öğrenebilecek mi? Tayyar’ın uzatmalı sevgilisi Zerrin’in damadı ile olan ilişkisi açığa çıkacak mı?

4.Bölüm’de Elif öncelikli olarak Ömer’in ona söylediği her şeyi biliyorum cümlesine çok şaşıracak. Çünkü Ömer, Elif’in kardeşinin kötü adamların elinde rehin tutulduğunu bilmektedir. Ömer onların Elif’ten istediği olan Elmasları bulmak istiyordur. Ömer tekrar tekrar sıkılmadan Elif’e işbirliği teklif eder ama Elif adamlardan korktuğu için bu ısrarlı teklifi yine yeniden geri çevirecektir. Elif, Roma’ya gidip kara para aklamasına rağmen kardeşini alamayınca belki bir defalığına mahsus Ömer’den yardım isteyebilir.

Öte yandan Tayyar’ın uzatmalı sevgilisi Zerrin’in damadı ile gizli gizli görüşmeye devam edip ilişkisini devam ettirir ama Tayyar’ın hala bundan haberi yoktur. Hatta Zerrin’inde haberi yoktur. Tayyar zaten öğrenirse ikisini birden öldürecektir.

Öte yandan Tayyar adamlarına Elif’i tüm kara para işleri için kullanmaya devam etmelerini ister. Bu yola Tayyar ülkeye bir sürü ne idiğü belirsiz kara paraları sokmayı başarır.

İŞTE 4.BÖLÜM FOTOĞRAFLARI RESİMLERİ

Kara Para Aşk 4.Bölüm Kara Para Aşk 4.Bölüm fotoğraflar Kara Para Aşk 4.Bölüm Fotoğrafları Kara Para Aşk 4.Bölüm resimler Kara Para Aşk 4.Bölüm Resimleri Kara Para Aşk 4.Bölümü Kara Para Aşk 4.Bölümü resimleri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Kara Para Aşk 4.Bölüm İZLE, 8.3 out of 10 based on 6 ratings

Bir önceki yazımız olan Kara Para Aşk 3.Bölüm İZLE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 response to "Kara Para Aşk 4.Bölüm İZLE"

 1. Furkan diyor ki:

  Diğer bölümlere göre kötüydü bence ama yinede güzel severek izliyorum ama ömer ve elif arasındaki aşk başlasın istiyoruz artık.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Leave a reply